dodano: 2013-01-16 14:56:04

Najaktywniejszy Dorosły Czytelnik 2012

W Bibliotece Miejsko - Powiatowej po raz pierwszy miało miejsce rozdanie nagród dla Najaktywniejszego Dorosłego Czytelnika w 2012 r. Dnia 15.01.2013 osoby, które w roku 2012 najczęściej odwiedzały naszą bibliotekę i wypożyczyły najwięcej woluminów a także często korzystały z zasobów czytelni dla dorosłych otrzymały dyplomy i upominki w postaci książek. Uczestnicy spotkania wymienili się swoimi spostrzeżeniami na temat księgozbioru i wyrazili swoje zadowolenie z jego jakości a także zapewnili, że nadal będą aktywnie korzystać z naszych zbiorów. Bo zarówno bibliotekarze jak i czytelnicy wiedzą, że  "Książka - nierozdzielny towarzysz, przyjaciel bez interesu, domownik bez naprzykrzania" (I. Krasicki).
 Uroczystość uświetnił występ uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Kwidzynie pod kierunkiem p. Joanny Guze, za który bardzo dziękujemy.
Dziękujemy również wszystkim nagrodzonym  i oczywiście zachęcamy do dalszego aktywnego odwiedzania naszej placówki.