dodano: 2013-02-07 05:16:57

O graffiti i muralu

Tradycyjnie już w pierwszy wtorek  miesiąca  odbyło się w Bibliotece  spotkanie w ramach Klubu Ciekawej Książki. Tematem przewodnim było graffiti i mural,  o którym opowiadała p. Agata Wilkowska, obecnie studentka ASP w Gdańsku.  P. Agata przedstawiła nam w formie prezentacji komputerowej swoje prace. Jedną z nich można zobaczyć w Kwidzynie na murze przy ul. Kopernika.
Jak zwykle uczestnicy spotkania zadawali mnóstwo pytań i na ich prośbę nasz gość pokazał próbkę swojego talentu. Na przygotowanych wcześniej tablicach osoby chętne po kierunkiem p. Agaty próbowały również swoich możliwości, rysując zwierzaki. Całość spotkania przebiegła w bardzo miłej atmosferze, mamy nadzieję, że będziemy mieli jeszcze jedną okazję porozmawiać  z naszym gościem o sztuce . Dziękujemy wszystkim za przybycie i zapraszamy na kolejne spotkania.