dodano: 2018-05-29 08:27:19

Spotkanie autorskie Danuta Noszczyńska, Filia nr 1

24 maja 2018 roku Filię nr 1 swoją obecnością zaszczyciła Pani Danuta Noszczyńska.- trzykrotna laureatka Festiwalu Literatury Kobiet "Pióro i Pazur". Oprócz pisania książek, w  których głównym wątkiem są problemy społeczno -obyczajowe Pani Danuta czynnie uczestniczy w życiu społeczności lokalnej w Jaworznie, gdzie realizuje swoje pasje aktorskie i artystyczne.  Prowadzi warsztaty literacko - plastyczne dla dzieci oraz teatr dla młodzieży i dorosłych.  Jej debiutancka powieść pt. "Historia nie Magdaleny" ukazała się w 2007 roku, a do tego czasu wydała ich już piętnaście. Duże zainteresowanie budzi seria książek "Siedem grzechów głównych", którą autorka jeszcze kontynuuje. Podczas spotkania Pani Danuta dała się poznać jako osoba niezwykle ciepła, wrażliwa i serdeczna. Bardzo dziękujemy Autorce  i naszym Czytelniczkom za miłe chwile spędzone w bibliotece.