dodano: 2016-01-18 09:13:04

Wystawa fotografii Agnieszki Mocarskiej

15 stycznia 2016 roku odbył się w bibliotece wernisaż Agnieszki Mocarskiej. Po raz pierwszy mamy przyjemność zaprezentować zdjęcia wykonane przez p. Agnieszkę, która w swoim dorobku artystycznym miała takich  wystaw kilkadziesiąt. Jej piękne fotografie były wielokrotnie nagradzane na portalach takich jak: świataktu.pl, flog.pl, digart.pl, national-geographic.pl, można je również oglądać na Facebooku. Kwidzynianie mogli je zobaczyć także w kalendarzach wydanych przez Kurier Kwidzyński oraz Dziennik Bałtycki a w tym roku w kalendarzu na 2016 rok wydanym przez Urząd Miasta Kwidzyna. Agnieszka Mocarska w 2012 roku otrzymała tytuł Artysty Fotografika Rzeczpospolitej Polskiej i również od tego roku jest członkiem Foto-klubu RP.
Zapraszamy do oglądania wystawy zatytułowanej ?Zimowe Scenerie? codziennie w godzinach otwarcia Biblioteki.