dodano: 2013-03-28 08:43:51

Wystawa SOSW w bibliotece

Czytelnia dla Dorosłych zaprasza do obejrzenia wystawy pt. "Kwiaty widziane - kwiaty malowane". Przedstawione prace zostały wykonane przez uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Kwidzynie. W ramach realizacji projektu pn. "Uwierz w siebie - zajęcia pozalekcyjne i pozaszkolne dla uczniów specjalnych ośrodków szkolno - wychowawczych Powiatu Kwidzyńskiego" uczniowie kwidzyńskiego ośrodka biorą udział w zajęciach plastycznych, prowadzonych przez p. Renatę Tchorek oraz p. Annę Kaczmarek - Okońską. Głównym celem zajęć jest rozwijanie zainteresowań artystycznych oraz kształcenie umiejętności i kompetencji w zakresie odbioru sztuki. Podczas zajęć stosowane są różnorodne środki i narzędzia oddziaływań takich jak: glina, woda, artykuły papiernicze.
Wystawę można oglądać codziennie w godzinach otwarcia biblioteki.
Zapraszamy!