Biblioteka - artykuły

dodano: 2018-05-28 13:19:05

Joanna Fabicka - spotkanie autorskie

Młodzież szkół kwidzyńskich i powiatu miała okazję do rozmowy z autorką cyklu książek o Rudolfie Gąbczaku, powieści "#me" dotykającej poważnych problemów  wynikających z uzależnienia od alkoholu oraz książki dla młodszych (aczkolwiek dorośli będą przeżywać temat bardziej) pt. "Rutka".
Pani Joanna Fabicka ma doskonały kontakt z publicznością, porusza i rozumie problemy dorastającej młodzieży, jest uważną, wrażliwą i empatyczną osobą o ujmującym i promiennym uśmiechu.
Rozmowy o emocjach na spotkaniach są trudne, ogranicza czas, krępują obcy ludzie, dlatego zachęcamy do przeczytania książek Joanny Fabickiej - są pełne humoru, nowoczesne, niosące dużo pozytywnych emocji i cennych wskazówek.
Dziękujemy naszemu Gościowi za przemiłe chwile. Życzymy wielu udanych spotkań z czytelnikami i takich rozmów z ludźmi, które dodają skrzydeł i cieszą duszę.