dodano: 2013-02-01 08:13:15

Spotkanie z ilustratorką Katarzyną Drelich

30 stycznia 2013 r. w  bibliotece Filii nr 1 gościliśmy Panią Katarzynę Drelich -  autorkę ilustracji adresowanych przede wszystkim dla dzieci.
W spotkaniu uczestniczyły 6 latki z Niepublicznego Przedszkola Ekologicznego.
Pani Kasia bardzo szybko nawiązała wspaniały kontakt z dziećmi wprowadzając je w tajniki swojej pracy. Opowiadała jak tworzy się ilustracje, które oglądamy w książkach. Wyświetlała poszczególne etapy rysunków. Na pamiątkę każdemu przedszkolakowi podarowała własnoręcznie narysowane obrazki. Dzieci zaś  Pani Katarzynie wręczyły przygotowany przez siebie album z ilustracjami do bajki Calineczka.
Ogromnie dziękujemy p. Katarzynie Drelich za duże zaangażowanie oraz sześciolatkom wraz z wychowawczynią. p. Sabiną Szulc za czynny udział w spotkaniu.

Prace Katarzyny Drelich można oglądać do końca lutego b.r. w  bibliotece Filii nr 1 (przy basenie).