Biblioteka - artykuły

dodano: 2018-05-29 11:07:27

Warsztaty z Danutą Noszczyńską - Filia nr 1

25 maja 2018 r. w bibliotece Filii nr 1 nasz Gość z Jaworzna Pani Danuta Noszczyńska prowadziła warsztaty literacko - plastyczne, w których uczestniczyły przedszkolaki z zerówki z Niepublicznego Przedszkola Ekologicznego i uczniowie z klasy I b Szkoły Podstawowej z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w Kwidzynie. W pierwszej części warsztatów dzieci zostały wprowadzone w świat bajki. Musiały mocno pobudzić wyobraźnię aby namalować słyszany tekst. Druga część warsztatów to "wystawa prac w galerii sztuki". Każde dziecko na swoich pracach ujęło inny szczegół - przez co Pani Noszczyńska wyjaśniła jak każdy artysta jest wyjątkowy, ponieważ każdy ma inne cechy charakteru, które często da się zauważyć w jego dziełach.
Bardzo dziękujemy Pani Danucie Noszczyńskiej za wykorzystanie swojego aktorskiego i artystycznego talentu, za kreatywne, rozwijające dziecięcy intelekt spotkanie a dzieciom i wychowawcom za aktywny udział w zajęciach.