dodano: 2017-06-23 15:20:00

Ciekawski fotograf

Biblioteka Miejsko - Powiatowa w Kwidzynie informuje, iż przygotowała ofertę wakacyjną dla uczniów szkół podstawowych Kwidzyna.

W budynku głównym biblioteki, ul. Piłsudskiego 21 odbywać się będą tematyczne zajęcia dla dzieci: PONIEDZIAŁEK - Dociekliwy detektyw, WTOREK: Ciekawski fotograf, ŚRODA: Poszukiwacz skarbów przyrody, CZWARTEK: Podróżnik w czasie, PIĄTEK: Być jak Leonardo.

Zajęcia organizowane będą przez sześć tygodni:  Tydzień 1 od 3 lipca do 7 lipca, Tydzień 2 od 10 lipca do 14 lipca, Tydzień 3 od 17 lipca do 21 lipca, Tydzień 4 od 24 lipca do 28 lipca, Tydzień 5 od 31 lipca do 4 sierpnia, Tydzień 6 od 7 sierpnia do 11 sierpnia.

W zajęcia mogą brać udział uczniowie kwidzyńskich szkół podstawowych.  Zajęcia trwają od 10:00 do 14:00. Uczestnicy zajęć spotykają się w czytelni dla dzieci. Poza czasem zajęć każdy uczestnik ma prawo korzystać z czytelni na ogólnych zasadach. Na każdy dzień obowiązują zapisy, tel. (55) 279-33-50, czytelnia dla dzieci. Opiekunowie prawni/rodzice uczestników zajęć najpóźniej w dniu ich odbycia zapoznają się z regulaminem zajęć i składają stosowne pisemne oświadczenia. Zapisy - na dzień przed zajęciami.