dodano: 2017-06-14 15:22:53

Gra miejska :-)

Kwidzyńskie Centrum Kultury i Biblioteka Miejsko - Powiatowa w Kwidzynie serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w grze miejskiej "Zagadka Czarnego Manuskryptu". W grze może wziąć udział każdy zainteresowany historią i architekturą Kwidzyna. Polega ona na rozwiązaniu zagadki powstałej w oparciu o treść książki Krzysztofa Bochusa "Czarny manuskrypt". W grze uczestnicy odwiedzają kolejne punkty gry, rozwiązują kolejne zadania tak, by ostatecznie rozwiązać "Zagadkę Czarnego Manuskryptu". Uczestnicy poruszają się po terenie Kwidzyna z mapą, którą można pobrać nieodpłatnie w dowolnie wybranej porze w Tabularium, ul.Braterstwa Narodów 33 lub w Bibliotece Miejsko - Powiatowej w Kwidzynie, ul. Piłsudskiego 21. Pilotaż gry rozpocznie się 22 czerwca o godzinie 10:00 i będzie stanowił część wydarzeń związanych ze spotkaniem autorskim z Krzysztofem Bochusem [spotkanie z autorem odbędzie się 22 czerwca o godzinie 17:00 w czytelni biblioteki miejskiej, ul.Piłsudskiego 21].
Kwidzyńskie Centrum Kultury i Biblioteka Miejsko - Powiatowa w Kwidzynie serdecznie zapraszają wszystkich, którzy choć na chwilę chcą odczuć emocje towarzyszące bohaterom kryminału Krzysztofa Bochusa.
Zapraszamy do zabawy.