Sponsor:
dodano: 2020-04-30 16:45:41

Informacja dla czytelników

Drodzy czytelnicy, wkrótce będziemy mogli wznowić działalność biblioteki. Jednakże, nie nastąpi to z dnia na dzień -przede wszystkim musimy zadbać o nasze wspólne bezpieczeństwo, wprowadzając szereg procedur, regulujących zasady zapewniające ochronę zdrowia. Jak wspomina Wiceprezes Rady Ministrów, Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego Piotr Gliński, o otwarciu biblioteki będzie decydował dyrektor instytucji, najlepiej znający specyfikę działalności i potrafiący określić bezpieczne dla publiczności i zbiorów możliwości realizacji zadań statutowych.
Rozpoczęliśmy już przygotowania do ponownego otwarcia biblioteki, które najprawdopodobniej nastąpi w połowie maja. Prosimy Was o wyrozumiałość, robimy co w naszej mocy, aby nastąpiło to jak najszybciej.
Bądźcie czujni, o wszelkich zmianach będziemy Was informować na bieżąco.