dodano: 2020-11-30 14:35:28

Informacja dla czytelników

Uwaga,

Od jutra nasza biblioteka będzie ponownie otwarta dla czytelników! Godziny udostępniania zbiorów to 10:00 - 17:00 od poniedziałku do piątku.
Maksymalna liczba czytelników na dziale to 5 osób.
W dalszym ciągu pozostawiamy usługę książka na telefon.

Na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 26 listopada 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii od 28 listopada do dnia 27 grudnia 2020 roku prowadzenie przez biblioteki publiczne i naukowe działalności polegającej na udostępnianiu zbiorów jest dopuszczalne pod warunkiem zapewnienia, aby w pomieszczeniu dostępnym dla osób korzystających ze zbiorów biblioteki przebywała jednocześnie nie więcej niż 1 osoba na 15 m2 powierzchni takiego pomieszczenia, z wyłączeniem bibliotekarzy.