dodano: 2019-11-22 14:48:17

Katarzyna Bednarek nowym dyrektorem Biblioteki

Katarzyna Bednarek wygrała konkurs zorganizowany przez miasto i od dziś rozpoczęła swoje obowiązki dyrektora Biblioteki Miejsko-Powiatowej. Do tej pory, przez 13 lat, Katarzyna Bednarek była dyrektorem Gminnego Ośrodka Kultury w Kwidzynie. W ciągu ostatnich lat, wspólnie z zespołem, zrealizowała 20 projektów dofinansowanych z programów, między innymi, ministerstwa kultury, Narodowego Centrum Kultury czy Muzeum Historii Polski. Pełni funkcję animatora ogólnopolskiego Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej CAL. Prowadzi szkolenia z animacji społeczno-kulturalnej oraz zajęcia teatralne dla różnych grup wiekowych. Jest absolwentem prestiżowej Szkoły Liderów. Udziela się także społecznie, działając w Stowarzyszeniu ?Zakątek Dankowo?. Jest radną powiatu kwidzyńskiego. Gratulujemy i życzymy powodzenia :)