dodano: 2019-03-18 13:55:30

Spotkanie z Michałem Szulimem

27 marca o 17:00 w Multicentrum biblioteki odbędzie się spotkanie z podróżnikiem Michałem Szulimem. Serdecznie zapraszamy!

Michał Szulim - dziennikarz, podróżnik, muzyk, autor tekstów. Twórca bloga MiejsceZaMiejscem.pl oraz cotygodniowej audycji "Miejsce Za Miejscem" na antenie Radia Dla Ciebie. Z wykształcenia dziennikarz i socjolog, absolwent Uniwersytetu Warszawskiego.

Autor książki "Miejsce za miejscem, czyli podróże małe i duże", która miała premierę 1 lutego 2017 roku.

Zwiedził całą Europę, Azję Południowo-Wschodnią, Madagaskar, Afrykę północną i środkową, Kaukaz, Iran i Bliski Wschód, Amerykę Północną oraz Karaiby.

Prowadzi regularne, cieszące się dużym zainteresowaniem publiczności, spotkania podróżnicze w bibliotekach, domach kultury, szkołach, Uniwersytetach III Wieku. Od jesieni 2016 roku odbyło się ich już ponad 100 w całej Polsce.

Założyciel i lider zespołu Plateau, z którym nagrał 5 płyt i zagrał ponad 700 koncertów. Autor tekstów i kompozytor, pomysłodawca albumu "Projekt Grechuta". Współpracował także z innymi artystami, m.in.: z Renatą Przemyk, Markiem Jackowskim, Martyną Jakubowicz, Adamem Nowakiem (Raz Dwa Trzy), Małgorzatą Ostrowską, Magdą Umer, Krzysztofem Kiljańskim. Współautor przeboju "Niebezpiecznie piękny świt".

źródło: http://miejscezamiejscem.pl/przykladowa-strona/