- +   -

Biblioteka miejsko-powiatowa w KwidzynieBIERZEMY UDZIAŁ
W PROGRAMACH:

Filia nr 1

Filia nr 1 Biblioteki Miejsko-Powiatowej w Kwidzynie mieszcząca się przy ul. Słowackiego 18 zaprasza wszystkich mieszkańców w szczególności Zatorza I i II do korzystania z bogatego księgozbioru.
Na zbiory biblioteki składają się książki z zakresu literatury pięknej dla wszystkich grup wiekowych, lektury szkolne, jak również książki z różnych dziedzin nauki; słowniki, encyklopedie, literatura popularno-naukowa.
Wychodząc naprzeciw maturzystom, biblioteka corocznie tworzy "KĄCIK MATURZYSTY", w którym można znaleźć bogaty wybór materiałów pomocnych w przygotowaniu młodzieży do matury.

Oferujemy także czasopisma, zarówno dzienniki jak i tygodniki, które można przeczytać na miejscu, a także wypożyczyć do domu.
 1. Rzeczpospolita
 2. Gazeta Wyborcza
 3. Dziennik Bałtycki
 4. Fakt
 5. Kurier Kwidzyński
 6. Cogito
 7. Brawo
 8. Życie na gorąco
 9. Przyjaciółka

Czytanie na głos niemowlęciu stymuluje rozwój jego mózgu i buduje trwałe więzi z rodzicami, czytanie dziecku od najmłodszych lat rozbudza w nim ciekawość świata, lektura dla młodzieży pomaga pokonać wiele problemów dorastania, czytanie w wieku dojrzałym to prawdziwa przyjemność. Dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do częstego odwiedzania naszej placówki.
Filia nr 1 Biblioteki Miejsko-Powiatowej w Kwidzynie serdecznie zaprasza wszystkich czytelników dokorzystania z bezpłatnego dostępu do internetu.
Z wielką przyjemnością informujemy, że placówka z myślą o czytelnikach została wyposażona w dwa stanowiska komputerowe ze stałym łączem internetowym.
Ponadto na terenie placówki utworzono kącik dla czytelnika gdzie można w spokoju poczytać prasę, którą dysponuje biblioteka (Gazeta Wyborcza, Rzeczpospolita, Dziennik Bałtycki, Fakt, Kurier kwidzyński, Cogito, Życie na gorąco, Przyjaciółka, Bravo)

Godziny otwarcia:
 • Poniedziałek 10:00-17:00
 • Wtorek 10:00-17:00
 • Środa 10:00-17:00
 • Czwartek 10:00-17:00
 • Piątek 10:00-17:00